نمایش دادن همه 3 نتیجه

مشاهده فیلترها
نمایش 9 24 36

دستبند طلا 18 عیار زنانه الماسین آذر کد Car03

719,740 تومان

نقد و بررسی اجمالی

این دستبند از برند الماسین آذر با طلای 18 عیار ساخته شده به همراه مروایدهای پرورشی بسیار مرغوب . مروارید های این دستیند کاملا گرد نیست و از لحاظ ظاهر کمی با یک دیگر متفاوت هستند(همین باعث زیبایی دستبند شده است).قفل این دستبند به صورت گره ای بوده که شما می توانید به راحتی از آن استفاده نمایید(به راحتی سایز میشود)،نخ به کار رفته در این دستبند با ضخامت نیم میلیمتر به رنگ کرم- طلایی است.

انگشتر طلا 18 عیار زنانه الماسین آذر کد Car02

2,089,360 تومان

نقد و بررسی اجمالی

این انگشتر از برند الماسین آذر همان طرحی است که شما انتظارش را دارید و یکی از معروف ترین طرح های طلا و جواهر است که فرمی زنجیروار و اسپرت دارد .این طرح از انگشتر در زنجیر طلا ، گردنبند طلا و حتی در گوشواره طلا مورده استفاده قرار می گیرد. سایز این انگشتر(در همه وزن ها) حدودا سایز 53 طلا میباشد. که برای انگشتان لاغر تا متوسط مناسب است. الیته به دلیل راحتی این انگشتر از آن به عنوان بندانگشتی نیز میتوانید استفاده کنید.این انگشتر ساخته شده از طلای ۱۸ عیار و دست ساز می باشد که میتوانید به راحتی با دستبندها و یا ساعت خود ست کنید.میتوانید این انگشتر خاص را به عزیزان خاص پسند خود هدیه دهید.

انگشتر طلا 18 عیار زنانه الماسین آذر کد Car03

1,743,700 تومان

نقد و بررسی اجمالی

این انگشتر از برند الماسین آذر یکی از معروف ترین طرح های طلا و جواهر است و به جرئت می توان گفت از ساده ترین و در عین حال جذاب ترین طرح، از انواع انگشتر است.سایز این انگشتر حدودا سایز 54 و 55 طلا میباشد. که برای انگشتان لاغر تا متوسط مناسب است. این انگشتر ساخته شده از طلای ۱۸ عیار و دست ساز می باشد که میتوانید این انگشتر خاص را به عزیزان خاص پسند خود هدیه دهید.این نوع از انگشتر به انگشتر طلا زنجیری نیز معروف است.