رضایت مشتریان از فروشگاه سالن مارکت

توسعه اینترنت روش‌های خرید ما را به کلی دگرگون کرده است. منافع موجود در خرید اینترنتی هر روز تعداد بیشتری از مردم را به تجربه آن و ایجاد تغییر در الگوهای متداول خرید ترغیب می‏‌کند. امروز دیگر افراد این روش خرید را بیشتر منطبق بر شرایط زندگی مدرن می‏‏‏‌بینند. ویژگی‏‏‏‌ها و طبیعت خرید اینترنتی با روحیات و نیازهای رو به رشد ما هماهنگ‏‏‌تر شده است. همه سخت در حال تلاش برای پیشرفت‏‏‌های شخصی و جمعی خود هستیم.
امروزه بهای اوقات فراغت ما با وجود مشغله‏‌های روزانه بسیار گرانبها‌تر شده است. همه ما برای این اوقات برنامه ریزی فشرده‏‌تری داریم. دیگر صرف زمان‌هایی نسبتا طولانی در فعالیت‏‌های نه‌چندان با اهمیت مانند خرید و سفرهای شهری برای بسیاری از انسان‌ها اولویت خود را از دست داده است. هوشمندی انسان‌ها، آنها را مجاب می‏‌کند که با تغییر در الگوهای قدیمی و نا‏کارآمد زندگی، هوشمندانه‏‌تر و امروزی‏‌تر زندگی کنند. صرف اوقات فراغت برای تفریح، آموزش، ورزش، لذت بردن از علایق شخصی و رفع خستگی‏‏‌های روزانه اولویت بیشتری نسبت به فعالیت‌‏‏‏های وقت‌گیر و در عین حال کم اهمیت‏‏‏‌تر مانند خرید کردن دارند.

درصد رضایت مشتریان

هدف از رضایت‌سنجی مشتریان ارائه خدمات بهتر است.

پرسشنامه‌ای طراحی شده که هر چهار سطح انتظارات مشتری را ارزیابی کند تا با تحلیل شکاف بین واقعیت و انتظارات مشتری بتوانیم تصمیمات درستی برای ارائه هرچه بهتر خدمات به مشتریان خود بپردازیم.

آیا محصول را به‌موقع، آن‌طور که انتظار داشتید، دریافت کردید؟
درصد رضایت 99%
آیا سرعت پاسخ‌دهی به سوالات شما مطابق با انتظارتان بوده است؟
درصد رضایت 96%
آیا از راهنمایی و مشاوره‌های قبل از خرید راضی هستید؟
درصد رضایت 97%
درصد رضایت شما بعد از خرید از سالن مارکت چقدر است؟
درصد رضایت 100%

برخی ویدیوهای نظرات مشتریان

پخش ویدیو
پخش ویدیو

برخی از تصاویر و اسکرین شات مشتریان

مجموعه سالن مارکت در همراهی مشتریان در فرآیند خرید و حفظ جایگاه بی‏‏‏‌طرفانه در میان آنها، نهایت تلاش خود را می‌‏‏کند تا کاربران و مشتریان با حق انتخابی بسیار بالا و با دریافت اطلاعاتی کامل برای انتخاب درست کالای مورد نظر خود، وب سایت سالن مارکت را بررسی کنند و با حداکثر اطمینان کالای خود را انتخاب و خرید کنند. همواره بهترین انتخاب و بهترین خدمات، شایسته مشتری سالن مارکت است.